Doświadczenie i nowoczesność

POMIAR, SERWIS, MONTAŻ

Każde zlecenie to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie, przez co Państwa oczekiwania zawsze zostają zrealizowane w stu procentach, a wspólny cel, jakim jest piękno Twojego domu zostaje osiągnięty.

POMIAR, WYCENA I MONTAŻ GRATIS!

Żaluzje Rzeszów
Jakość i estetyka

ROLETKI MATERIAŁOWE, ŻALUZJE, MOSKITIERY

Chcesz uchronić się przed słońcem lub dokuczają Ci nieznośne komary ? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości roletki dopasowane do Twoich potrzeb jak i również moskitiery zapewniające spokojny sen, bez insektów.

Jasne roletki Rzeszów
Solidność i bezpieczeństwo

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich jak i domu. W naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązania aby zabezpieczyć dom przed intruzami podczas nieobecności jak i gdy jesteś w domu by zyskać prywatność,

Brązowe rolety zewnętrzne
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferta

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !

Najwyższa jakość

Fachowa obsługa!

Jesteśmy firmą, dla której podstawowym miernikiem sukcesu jest zadowolenie Klienta. Jako producent dostarczamy wysokiej klasy roletki materiałowe, rolety zewnętrzne, wertikale, żaluzje oraz moskitiery.

Rolety wewnętrzne to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort. Wykonujemy przesłony na wymiar, dzięki czemu będą idealnie dopasowane do Twojego okna. W naszej ofercie znajdują się rolety, które z sprawdzą się w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze. Szeroki wybór wzorów i kolorów sprawia, że znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Różnorodność oferowanych tkanin pozwala nam zaproponować Ci materiały chroniące przed nadmiernym nasłonecznieniem, stanowiące dekorację okien oraz dopełniające aranżację. Zastanawiasz się, który model rolet będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Nasi specjaliści chętnie pomogą wybrać Ci rolety wewnętrzne Rzeszów oraz województwo podkarpackie to obszar, na którym działamy.

Rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe to obecnie najpopularniejsze przesłony zewnętrzne. Zapewniają poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Rolety zewnętrzne zapewniają izolację termiczną i akustyczną, żaluzje fasadowe pozwalają na regulację poziomu nasłonecznienia pomieszczenia. Wskazaliśmy tylko kilka spośród wielu zalet, które posiadają przesłony zewnętrzne. Oferowane przez nas systemy przesłon pozwalają na ich montaż w dowolnym momencie. Jeżeli nie zdecydowałeś się na montaż rolet zewnętrznych lub żaluzji fasadowych na etapie budowy nic nie stoi na przeszkodzie by zdecydować się na nie w późniejszym czasie.

W naszej ofercie znajdą Państwo także okna, drzwi oraz bramy garażowe. Dynamiczny rozwój, jak i ciągłe podnoszenie jakości oferowanych przez nas produktów i usług sprawia, że potrafimy dostosować się i odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Doskonały potencjał technologiczny oraz logistyczny pozwala zaoferować Państwu najwyższy standard usług, a wykwalifikowana kadra ułatwi dobór produktu, który w pełni usatysfakcjonuje naszych Klientów.

Logo firmy Profeum

Firma PROFEUM zajmuje się:

Kredyt, Pożyczka, Leasing, Ubezpieczenie