Rolety na okna dachowe

Rolety na okna dachowe są wręcz podstawowym wyposażeniem każdego poddasza. To funkcjonalne i stylowe rozwiązanie, które pozwala dostosować ilość wpadającego do wnętrza światła. Potrzebujesz produktu tego typu? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Rolety na okna dachowe – dlaczego są tak popularne?

Pokoje na poddaszu to zwykle niewielkie, przytulne pomieszczenia z oknem dachowym. Szyba skierowana jest przez to centralnie w kierunku słońca. W zależności od dokładnego umiejscowienia okna, problem z nadmierną ilością oślepiającego światła może występować rano w trakcie wschodu słońca, wieczorem podczas zachodu, a czasem także w ciągu dnia. Rozwiązaniem są jednak rolety na okna dachowe od Roltes. Nasze produkty zachowują odpowiedni balans pomiędzy skutecznym zaciemnianiem wnętrza a przepuszczaniem światła. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów rolety są barierą dla promieni słonecznych, która sprawia jednak, że do środka dostaje się przyjemne dla oka, delikatne, rozproszone oświetlenie.

Rolety na okno dachowe do każdej aranżacji wnętrza

Rolety na okno dachowe to nie tylko zabezpieczenie przed nadmiernym słońcem, ale też elegancki element dekoracyjny. Wiemy, że nie do każdego pomieszczenia idealne będzie takie samo rozwiązanie. Dlatego też w naszej ofercie znaleźć można wiele różnorodnych propozycji. Posiadamy rolety na okna dachowe dostępne w różnych kolorach – od klasycznych, pastelowych barw, po te bardziej wyraziste. Ponadto, oferujemy również produkty wzbogacone stylowym wzornictwem. Każdy może więc wybrać rolety, które będą świetnie komponować się z danym typem aranżacji wnętrza. Znajdziesz u nas zarówno nowoczesne, bardziej ekstrawaganckie rozwiązania, jak i tradycyjne, minimalistyczne opcje.

Najwyższa jakość

W ofercie:

 • roletki wolnowiszące, montowane w systemie bezkolizyjnym bądź do listwy przyszybowej
 • roletki wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym, montowane do skrzydła okna, posiadają system żyłek pozwalających na stałe przyleganie materiału do listwy przyszybowej
 • roletki w pełnej zabudowie, montowane do listwy przyszybowej, posiadają kasetkę aluminiową wraz z prowadnicami umożliwiającymi pełne zaciemnienie pomieszczenia
 • roletki do okien dachowych, w systemie wolnowiszącym z mechanizmem sprężynowym lub w pełnej zabudowie
 • roletki w pełnej zabudowie Dzień i Noc

Dlaczego warto wybrać nasze rolety na okna dachowe?

 • wysoka jakość wykonania,
 • szeroki wybór tkanin, wzorów oraz barw,
 • estetyczny wygląd,
 • możliwość personalizacji rolet na okna dachowe,
 • łatwy i szybki montaż,
 • dostępność różnych systemów (pełna zabudowa lub system wolnowiszący z mechanizmem sprężynowym).

Rolety na okna dachowe a ich montaż

Montaż naszych rolet na okno dachowe nie jest skomplikowany. Aby mieć pewność, że proces ten został wykonany prawidłowo, warto jednak powierzyć go naszym specjalistom. Kupując produkty w Roltes, otrzymujesz bowiem gwarancję darmowego, profesjonalnego montażu w Rzeszowie lub jego okolicach. Skorzystaj i zaoszczędź swój czas!

Rolety na okno dachowe – pomożemy w doborze ich rodzaju

Każde poddasze jest inne, dlatego wymaga indywidualnego dopasowania rolet na okna dachowe. Jeśli nie wiesz jeszcze, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku, możesz skorzystać z naszej pomocy. Przedstawimy dostępne możliwości i pomożemy podjąć decyzję. Oferujemy fachowe doradztwo i kompleksową usługę! W razie pytań zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu z Roltes!