Naprawa i Serwis Rolet, Bram oraz Żaluzji Rzeszów

Jednym z wiodących profili firmy Roltes jest naprawa, serwis, konserwacja, obsługa techniczna oraz czyszczenie rolet, bram, żaluzji oraz pozostałych systemów zaciemnień na terenie Rzeszowa i okolic.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz doskonały potencjał technologiczny i logistyczny, pozwalają na zapewnienie krótkiego czasu realizacji zlecenia przy zachowaniu jak najwyższych standardów usług.

W zależności od rodzaju uszkodzenia, naprawy dokonywane są na miejscu u Klienta lub zabierane są na warsztat. Istnieje również możliwość naprawy przywiezionych do nas rolet zewnętrznych jak i rolet wewnętrznych, żaluzji, wertikali czy moskitier.

Na miejscu można również nabyć części zamienne do wszelkiego rodzaju osłon okiennych. Posiadamy w stałej sprzedaży elementy do wszystkich produktów, które wykonujemy. Istnieje również możliwość sprowadzenia części na zamówienie.

Wszystkim klientom zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny usług napraw i serwisu rolet, bram, żaluzji, wertikali i moskitier. Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie w zależności od złożoności zlecenia. Pomiary i doradztwo techniczne są bezpłatne.

Firmie Roltes zaufało już ogromna rzesza Klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dołącz do ich grona i ciesz się bezproblemową i szybką naprawą rolet, bram i żaluzji na terenie Rzeszowa i okolic. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu pod nr telefonu: 602 674 431
naprawa i serwus rolet bram zaluzji wertikali moskitier Rzeszów
moskitiery9
bramy4
zaluzje11

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !