Naprawa i Serwis Rolet, Bram oraz Żaluzji Rzeszów

Naprawa i serwis rolet

Proces serwisu rolet różni się w zależności od typu usterki. Naprawie podlegają: silniki, sterowniki, pancerze i listwy. W przypadku uszkodzenia sznurków, łożysk, przelotek, taśm, zwijaczy, wieszaków, prowadnic lub zamków, możliwa jest ich wymiana. W ofercie znajduje się również dokonywanie przeglądu, jednak ta usługa dotyczy tylko rolet zewnętrznych. Wykwalifikowana oraz niezwykle doświadczona kadra specjalistów gwarantuje, że jakość naprawy i serwisu rolet jest najwyższa. Pomaga w tym także doskonały potencjał technologiczny i logistyczny. Cena uzależniona jest od typu usługi. Termin jej realizacji jest możliwie jak najszybszy, zachowując przy tym wszelkie standardy. Naprawa i serwis rolet dotyczą obszaru całego województwa podkarpackiego.

Naprawa i serwis żaluzji

W przypadku żaluzji serwis obejmuje naprawę mechanizmów hamulec/ślimak, podczepów, zaczepów dolnych i wieszaków. Istnieje też możliwość wymiany uszkodzonych lamelek oraz takich elementów, jak pokrętła, sznurki i drabinki. Cena usługi zależy więc od tego, który z tych elementów uległ usterce. Nasi wykwalifikowani specjaliści robią natomiast wszystko, co w ich mocy, aby naprawa i serwis żaluzji odbyły się w najszybszy sposób. Możliwość ta dotyczy całego województwa podkarpackiego. Wszystko to, aby zapewnić satysfakcję wszystkich naszych klientów.

Naprawa i serwis moskitier

Serwis moskitier polega przede wszystkim na wymianie siatki. Z czasem może ona ulec poluzowaniu, co znacząco ogranicza jej możliwości. Dzięki naprawie, którą wykonują nasi wykwalifikowani fachowcy, każda moskitiera znów staję się szczelna i na nowo może spełniać swoje funkcje. Cena zależy od wielkości wymienianego materiału. Realizacja odbywa się w najszybszy możliwy sposób. Usługa dotyczy całego województwa podkarpackiego.

Firmie Roltes zaufało już ogromna rzesza Klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dołącz do ich grona i ciesz się bezproblemową i szybką naprawą rolet, bram i żaluzji na terenie Rzeszowa i okolic. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu pod nr telefonu: 602 674 431

Jednym z wiodących profili firmy Roltes jest naprawa, serwis, konserwacja, obsługa techniczna oraz czyszczenie rolet, bram, żaluzji oraz pozostałych systemów zaciemnień na terenie Rzeszowa i okolic.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz doskonały potencjał technologiczny i logistyczny, pozwalają na zapewnienie krótkiego czasu realizacji zlecenia przy zachowaniu jak najwyższych standardów usług.

W zależności od rodzaju uszkodzenia, naprawy dokonywane są na miejscu u Klienta lub zabierane są na warsztat. Istnieje również możliwość naprawy przywiezionych do nas rolet zewnętrznych jak i rolet wewnętrznych, żaluzji, wertikali czy moskitier.

Na miejscu można również nabyć części zamienne do wszelkiego rodzaju osłon okiennych. Posiadamy w stałej sprzedaży elementy do wszystkich produktów, które wykonujemy. Istnieje również możliwość sprowadzenia części na zamówienie.

Wszystkim klientom zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny usług napraw i serwisu rolet, bram, żaluzji, wertikali i moskitier. Wszystkie wyceny przygotowujemy indywidualnie w zależności od złożoności zlecenia. Pomiary i doradztwo techniczne są bezpłatne.

Firmie Roltes zaufało już ogromna rzesza Klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dołącz do ich grona i ciesz się bezproblemową i szybką naprawą rolet, bram i żaluzji na terenie Rzeszowa i okolic. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu pod nr telefonu: 602 674 431
naprawa i serwus rolet bram zaluzji wertikali moskitier Rzeszów
moskitiery9
bramy4
zaluzje11

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !