Roletki materiałowe i rolety wewnętrzne Rzeszów

Rolety materiałowe z powodzeniem są stosowane w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej. Jeśli Ty również rozważasz ich zakup, chętnie przedstawimy Ci naszą propozycję i doradzimy w wyborze koloru, wzoru i sposobu montażu tych elementów.

Rolety materiałowe do każdego rodzaju wnętrz

Wewnętrzne roletki materiałowe to funkcjonalne, uniwersalne, a przy okazji bardzo estetyczne rozwiązanie. Tego typu osłony okienne nie przytłaczają okien i nie zaciemniają całkowicie pomieszczenia, a jednak skutecznie chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Natomiast, w odniesieniu do walorów estetycznych – elementy te występują w różnorodnych wzorach i kolorach. Bez problemu można więc dopasować je do wystroju wnętrz. W Roltes oferujemy klientom bardzo szeroki wybór rolet materiałowych. Mamy zarówno modele w uniwersalnych barwach, które sprawdzą się w przypadku stylowych wnętrz biurowych i mieszkaniowych, jak i rolety w pastelowych odcieniach, idealnych do pokojów dziecięcych.

 

Rolety wewnętrzne na miarę Twoich potrzeb

Oprócz tego, że rolety wewnętrzne powinny być dobrane do kolorystyki i charakteru wnętrz, dobrze, gdyby spełniały oczekiwania osób przebywających w wybranym pomieszczeniu. W Roltes nie ograniczamy się więc do jednego rodzaju rolet, lecz dajemy naszym klientom różnorodne opcje. Poniżej opisaliśmy najpopularniejsze z nich. 

  • Roletki do okien dachowych – tego typu osłony okienne to wnętrzarskie „must have” dla osób, które postanowiły zagospodarować poddasze. W pomieszczeniach ulokowanych na najwyższej kondygnacji budynku promienie słoneczne jest intensywne, dlatego konieczna jest ochrona przed słońcem. Osłony okienne trzeba jednak dobrze dobrać do rodzaju okna dachowego. W naszej firmie, oferta jest szeroka, więc z pewnością dopasujemy odpowiedni mechanizm osłon do przeszkleń dachowych.
  • Rolety dzień noc Rzeszów – ten typ osłon okiennych jest uznawany za nowoczesny i bardzo funkcjonalny. Ich fenomen polega na tym, że umożliwiają one kontrolowanie i regulowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Posiadacze rolet typu dzień/ noc mogą przestawiać transparentne pasy w dowolny sposób (całkowicie zasłonić pomieszczenie, całkowicie odsunąć rolety bądź ustawić pasy równolegle wobec siebie, co pozwoli w określonym stopniu rozjaśnić pomieszczenie). Co ważne, te osłony okienne można montować zarówno w małych oknach, jak i w nieco większych przeszkleniach. Jeśli więc szukasz rolet dzień/ noc w Rzeszowie, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.  
  • Roletki wewnętrzne materiałowe – to uniwersalny, niedrogi i prosty w obsłudze typ osłon okiennych. W Roltes posiadamy różnorodne wzory, kolory i typy roletek materiałowych. Możemy zaoferować zarówno najprostsze roletki wolnowiszące, jak i te z prowadzeniem żyłkowym. Co więcej, niezależnie od tego czy Twoje okno ma standardowe wymiary czy może było projektowane na miarę – indywidualnie podejdziemy do zlecenia i wykonamy rolety na wymiar. Przyjedziemy, dokonamy dokładnych pomiarów i profesjonalnie doradzimy. 
  • Roletki w zabudowie – to typ osłon okiennych, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Wynika to z faktu, że do minimum ograniczają one prześwity promieni słonecznych. Dodatkowo, dzięki mechanizmowi tych rolet, tkanina cały czas znajduje się przy szybie, a to daje pewność, że nawet, gdy okno zostanie otwarte w wietrzny dzień, roletka będzie stabilna.
Najwyższa jakość

W ofercie:

  • roletki wolnowiszące, montowane w systemie bezkolizyjnym bądź do listwy przyszybowej
  • roletki wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym, montowane do skrzydła okna, posiadają system żyłek pozwalających na stałe przyleganie materiału do listwy przyszybowej
  • roletki w pełnej zabudowie, montowane do listwy przyszybowej, posiadają kasetkę aluminiową wraz z prowadnicami umożliwiającymi pełne zaciemnienie pomieszczenia
  • roletki do okien dachowych, w systemie wolnowiszącym z mechanizmem sprężynowym lub w pełnej zabudowie
  • roletki w pełnej zabudowie Dzień i Noc

Współpracując z nami nie musisz martwić się o montaż rolet

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj rolet wewnętrznych się zdecydujesz, gwarantujemy Ci bezpłatny, profesjonalny montaż osłon okiennych. Nawet, jeśli dostęp do okna jest niekomfortowy i nawet, gdy trzeba zamontować roletę w oknie dachowym. Działamy w branży od wielu lat, więc technikę zakładania osłon okiennych mamy opanowaną do perfekcji. Jesteśmy też świadomi, że dla klientów konieczność samodzielnego montażu rolet oznaczałaby konieczność poświęcenia sporej ilości czasu. A dodatkowo byłaby sporym ryzykiem błędów montażowych. By zapewnić maksymalny komfort, oferujemy dojazd do domu/biura klienta i montaż rolet materiałowych w Rzeszowie lub okolicach miasta.