Rolety zewnętrzne Rzeszów

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo swojego domu. Oczywiście poczucie prywatności jest tylko jedną z wielu zalet. Ważną cechą tego produktu jest również doskonała izolacja termiczna pozwalająca w znacznym stopniu ograniczyć oddziaływanie warunków atmosferycznych na dom, co wiąże się z oszczędnościami na ogrzewaniu lub chłodzeniu pomieszczenia. Duża trwałość materiałów, estetyczny wygląd produktu oraz pełna gama kolorów sprawia, że doskonale komponują się z wizerunkiem każdego domu, jak i biura.

Czym są rolety zewnętrzne?

Rolety firmy Roltes z okolic Rzeszowa to wielofunkcyjne rozwiązanie, które przede wszystkim ma zapewnić bezpieczeństwo. Rolety zewnętrzne utrudniają włamywaczowi dostanie się do wnętrza domu czy firmy. Aktualnie coraz więcej nowoczesnych, nowych budynków wykorzystuje rolety na okna i drzwi, lecz warto też wiedzieć, że można je zamontować także w starszych domach. Montuje się je również w biurach, ponieważ ich wygląd jest dość uniwersalny i pasuje do każdego typu okien.

Jakie funkcje pełnią rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne oprócz zapewniania bezpieczeństwa i prywatności pomagają także w izolacji termicznej. W lecie, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury, rolety schładzają pomieszczenie, ograniczając dostęp promieni słonecznych. Podczas zimy pomagają natomiast zatrzymać ciepłe powietrze w środku, dzięki zwiększaniu szczelności okien – mocno wiejący wiatr nie dostaje się do wnętrza przez szczeliny okienne. Rolety pełnię też funkcję akustyczną. Znacząco potrafią zredukować hałas (nawet o ok. 10 dB), dzięki czemu idealnie sprawdzą się w budynkach, znajdujących się blisko głośnych ulic.

Budowa rolet zewnętrznych

Wygląd klasycznych rolet i tych antywłamaniowych zasadniczo się od siebie nie różni. Również ich budowa jest bardzo podobna. Różnicą jest jedynie wytrzymałość używanych do produkcji materiałów. Płaszcz zewnętrznych rolet antywłamaniowych wytwarza się z aluminium ekstrudowanego. Jego prowadnice posiadają profile o grubszych ściankach, a całość utrzymują znacznie mocniejsze wieszaki. Dolna część rolety wyposażona jest dodatkowo w specjalny mechanizm zapadkowy, który uniemożliwia jej podważenie.

Zalety rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne Rzeszów – jaka jest oferta?

W Roltes specjalizujemy się w zakresie osłon okiennych. W swojej ofercie posiadamy więc kilka rodzajów rolet zewnętrznych. Wszystkie z nich różnią się od siebie, więc najlepiej będzie zapoznać się z ich specyfiką i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Oczywiście, w razie potrzeby chętnie doradzimy Klientowi i odpowiemy na jego pytania związane z osłonami okien.

Rolety zewnętrzne rodzaje

Dostępne u nas rolety zewnętrze to przede wszystkim:

Dodatkowo firma gwarantuje darmowy pomiar i montaż wszystkich rolet, które dostępne są w ofercie.
Najwyższa jakość

W ofercie:

  • rolety zewnętrzne z systemem kasetkowym
  • rolety zewnętrzne z systemem przekładniowym
  • rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym
  • rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym radiowym

Rolety zewnętrzne elektryczne – jakie są ich zalety? 

Rolety zewnętrzne elektryczne to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Tym bardziej, że ten typ osłon doskonale wpisuje się w koncepcję inteligentnego domu – w szczególności jeśli rolety są sterowane za pomocą aplikacji telefonicznej. Dzięki roletom zewnętrznym elektrycznym, nie trzeba każdego ranka myśleć o odsłanianiu okien. Wystarczy wcisnąć jeden guzik na pilocie lub zaprogramować ich działanie, by te rozwinęły się lub zwinęły o określonej porze – co oczywiście jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Poza tym, elektryczne rolety zewnętrzne są inwestycją na kilka lat – inwestując w nie raz, można cieszyć się ich niezawodnością przez długi czas.

Rolety zewnętrzne – cena z montażem

Zastanawiasz się, ile kosztują rolety zewnętrzne z montażem? To dosyć złożona kwestia, bo jest zależna od kilku czynników – przede wszystkim od rodzaju osłon. Oczywistym jest, że im bardziej wytrzymałe rolety tym ich cena będzie wyższa.  Poza tym, wpływ na koszt mają:

  • rodzaj sterowania – w tym przypadku rolety elektryczne mogą kosztować więcej niż osłony sterowane ręcznie,
  • wielkość rolet zewnętrznych,
  • rodzaj materiału i kolorystyka.

W przypadku wielu firm do finalnej ceny wlicza się także montaż rolet zewnętrznych.

Jak przebiega współpraca z nami?

W Roltes stawiamy na pozytywne relacje z Klientami i kompleksową obsługę każdego zapytania. A to oznacza, że już w momencie pierwszego kontaktu, staramy się zbadać potrzeby i doradzić w kwestii wyboru odpowiednich rolet zewnętrznych. Oferujemy też dojazd we wskazane miejsce na terenie województwa podkarpackiego, by zmierzyć okna i określić, jaki rozmiar powinna mieć roleta zewnętrzna. Dzięki temu, już podczas pierwszej wizyty możemy dokonać dokładnej wyceny. A w momencie jej akceptacji, przejść do realizacji zamówienia rolet zewnętrznych na wymiar. Naszym wyróżnikiem jest też to, że po zakupie nie pozostawiamy Klienta bez pomocy – gwarantujemy montaż wszystkich rolet przez doświadczoną ekipę. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją – zachęcamy do kontaktu!

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !