Rolety zewnętrzne Rzeszów

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo swojego domu. Oczywiście poczucie prywatności jest tylko jedną z wielu zalet. Ważną cechą tego produktu jest również doskonała izolacja termiczna pozwalająca w znacznym stopniu ograniczyć oddziaływanie warunków atmosferycznych na dom, co wiąże się z oszczędnościami na ogrzewaniu lub chłodzeniu pomieszczenia. Duża trwałość materiałów, estetyczny wygląd produktu oraz pełna gama kolorów sprawia, że doskonale komponują się z wizerunkiem każdego domu, jak i biura.

Czym są rolety zewnętrzne?

Rolety firmy Roltes z okolic Rzeszowa to wielofunkcyjne rozwiązanie, które przede wszystkim ma zapewnić bezpieczeństwo. Rolety zewnętrzne utrudniają włamywaczowi dostanie się do wnętrza domu czy firmy. Aktualnie coraz więcej nowoczesnych, nowych budynków wykorzystuje rolety na okna i drzwi, lecz warto też wiedzieć, że można je zamontować także w starszych domach. Montuje się je również w biurach, ponieważ ich wygląd jest dość uniwersalny i pasuje do każdego typu okien.

Jakie funkcje pełnią rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne oprócz zapewniania bezpieczeństwa i prywatności pomagają także w izolacji termicznej. W lecie, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury, rolety schładzają pomieszczenie, ograniczając dostęp promieni słonecznych. Podczas zimy pomagają natomiast zatrzymać ciepłe powietrze w środku, dzięki zwiększaniu szczelności okien – mocno wiejący wiatr nie dostaje się do wnętrza przez szczeliny okienne. Rolety pełnię też funkcję akustyczną. Znacząco potrafią zredukować hałas (nawet o ok. 10 dB), dzięki czemu idealnie sprawdzą się w budynkach, znajdujących się blisko głośnych ulic.

Budowa rolet zewnętrznych

Wygląd klasycznych rolet i tych antywłamaniowych zasadniczo się od siebie nie różni. Również ich budowa jest bardzo podobna. Różnicą jest jedynie wytrzymałość używanych do produkcji materiałów. Płaszcz zewnętrznych rolet antywłamaniowych wytwarza się z aluminium ekstrudowanego. Jego prowadnice posiadają profile o grubszych ściankach, a całość utrzymują znacznie mocniejsze wieszaki. Dolna część rolety wyposażona jest dodatkowo w specjalny mechanizm zapadkowy, który uniemożliwia jej podważenie.

Zalety rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne Rzeszów – jaka jest oferta?

Roltes w swojej ofercie posiada kilka rodzajów rolet. Wszystkie z nich różnią się od siebie, więc najlepiej będzie zapoznać się z ich specyfiką i wybrać najlepszą opcję dla siebie.
Typy rolet zewnętrznych:
Dodatkowo firma gwarantuje darmowy pomiar i montaż wszystkich rolet, które dostępne są w ofercie.
Najwyższa jakość

W ofercie:

  • rolety zewnętrzne z systemem kasetkowym
  • rolety zewnętrzne z systemem przekładniowym
  • rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym
  • rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym radiowym

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !