Wertikale Rzeszów

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem osłon okiennych do biura lub innego budynku z dużymi przeszkleniami, to doskonale trafiłeś. Specjalizujemy się w przesłonach okiennych różnego typu i posiadamy w swojej ofercie wertikale okienne, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach użytkowych. Zapraszamy do przeanalizowania naszej propozycji.

Żaluzje pionowe – stylowe osłony do biura i do domu

Najprościej wyjaśniając, wertikale to żaluzje, wykonane z długich, pionowych pasów materiału, które ułożone obok siebie tworzą jednolitą przesłonę okna. Ze względu na ich funkcjonalność decyduje się na nie mnóstwo przedsiębiorców i osób prywatnych. Tym bardziej, że dzięki wertikalom w biurach, salonach urody czy obiektach publicznych można zminimalizować nasłonecznienie, które może przeszkadzać w pracy. Można także wykorzystać je jako ścianki działowe w firmie. Oczywiście żaluzje pionowe dodają też wnętrzom charakteru – również pomieszczeniom w domach i mieszkaniach. W Roltes mamy bardzo duży wybór kolorów i rodzajów żaluzji pionowych, więc chętnie doradzimy w technicznych i estetycznych aspektach.

Jakie są zalety wertikali okiennych?

Wertikale są zdecydowanie wygodniejszą opcją niż materiałowe zasłony. Do ich największych zalet można zaliczyć:

  • łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć je ściereczką i pamiętać o regularnym odkurzaniu pomieszczenia, w którym są zamontowane,
  • możliwość regulacji ilości wpadającego światła – osoby, które zdecydują się na zakup żaluzji pionowych, mogą swobodnie wybierać kąt ich ustawienia. W praktyce oznacza to, że w słoneczny dzień, nie trzeba całkowicie zaciemniać pomieszczenia,
  • idealne rozwiązanie dla dużych przeszkleń – wertikale doskonale pasują do przestrzennych, nowoczesnych pomieszczeń z dużymi oknami. Wynika to z faktu, że długość wertikali okiennych pionowych może wynosić nawet kilka metrów.
  • dodają wnętrzom charakteru – dobierając odpowiedni kolor wertikali, można albo ocieplić wizualnie pomieszczenie albo wręcz przeciwnie, nadać mu modernistycznego charakteru. W Roltes mamy duży wybór barw tych osłon okiennych.

W Roltes stawiamy na estetykę i wysoką jakość wykonania

Jak już wspominaliśmy, wertikale korzystnie prezentują się we wnętrzach. Niemniej, oprócz samej estetyki osłon okiennych, ważna jest także ich jakość. Właśnie dlatego, w ofercie naszej firmy znajdują się żaluzje pionowe, wykonane z solidnych materiałów i oparte na jakościowym systemie żaluzjowym. W końcu, w Roltes stawiamy na zadowolenie Klientów. Zależy nam więc, by raz wybrane i zamontowane wertikale służyły przez wiele lat. Dodatkowo, zawsze mamy na uwadze kwestie formalne. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przedsiębiorstwach wymagane jest spełnianie wymogów przeciwpożarowych (montowanie jedynie takich tworzyw, które posiadają atesty).

Oferujemy bezpłatny pomiar i profesjonalny montaż wertikali

Co więcej, by maksymalnie ułatwić naszym Klientom proces wyboru i zakupu wertikali okiennych pionowych, jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce na terenie województwa podkarpackiego. Podczas indywidualnego spotkania dokładnie omawiamy kwestie techniczne, doradzamy i  bezpłatnie dokonujemy profesjonalnego pomiaru przeszkleń. Dzięki temu, nasi Klienci nie muszą samodzielnie mierzyć się z tym zadaniem. Dobieramy rozwiązania dopasowane do potrzeb i przedstawiamy naszą ofertę. Dodatkowym atutem jest to, że zajmujemy się też montażem wertikali. Za tę usługę również nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu z nami. Na pewno znajdziemy rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb!

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !