Żaluzje aluminiowe Rzeszów

Żaluzje aluminiowe cieszą się dużą popularnością – wybierają je zarówno właściciele firm, jak i klienci indywidualni. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z profesjonalnej obsługi – od doradztwa, przez pomiary, aż po montaż. Zacznijmy przemianę Twojego wnętrza już dziś!

Żaluzje aluminiowe – dlaczego warto je wybrać?

Jedną z największych zalet żaluzji aluminiowych jest niestandardowy design. Z jednej strony kojarzą się bowiem z minimalizmem i surowością wnętrz, z drugiej w połączeniu z ciepłymi barwami, mogą dodawać pomieszczeniom elegancji i sprawiać wrażenie przytulności. Do korzyści, związanych z użytkowaniem aluminiowych osłon można też zaliczyć:

  • oszczędność finansowa – żaluzje aluminiowe są nieco tańszą opcją niż osłony wykonane z naturalnych, drewnianych materiałów,
  • odporność na wilgoć i korozję – można je więc zamontować w łazience lub w innych pomieszczeniach narażonych na parę wodną,
  • łatwość w utrzymaniu czystości – można przecierać je lekko zwilżoną ściereczką,
  • trwałość – w Roltes stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów, więc można mieć pewność, że żaluzje aluminiowe będą służyły przez wiele lat.

Żaluzje aluminiowe – standardowe i drewnopodobne

Co ważne, żaluzje aluminiowe różnią się między sobą kolorystyką, systemem montażu czy sterowania. Przed złożeniem zamówienia warto się więc zastanowić nad tymi kwestiami i zdecydować, czy lepiej zainwestować w standardowe żaluzje czy może wybrać żaluzje aluminiowe drewnopodobne. Drugie z wymienionych, jak wskazuje nazwa, mają wyglądem przypominać naturalne materiały, ale pod względem technicznym zachować właściwości aluminium. W Roltes dysponujemy obiema  modelami tych osłon.

Najwyższa jakość

Fachowa obsługa!

W ofercie:

  • żaluzje „Standard”
  • drewnopodobne
  • żaluzje „Venus”
  • żaluzje drewniane
Fachowa Obsługa

Sposób montażu:

  • żaluzje poziome nawierzchniowe, montowane na skrzydle okiennym umożliwiające płynną regulację przepływu światła jak i zatrzymanie żaluzji w każdej wysokości okna

  • żaluzje poziome międzyszybowe, montowane na skrzydle od wewnątrz w oknach posiadających dwie kwatery

Ile kosztują żaluzje aluminiowe?

Nie ulega wątpliwości, że żaluzje aluminiowe są tańszym rozwiązaniem niż żaluzje drewniane. Jednak, by określić ich dokładny koszt, trzeba wziąć pod uwagę szereg parametrów, z których najważniejsze to oczywiście wymiar, szerokość lameli czy system montażu. Najlepiej więc, by szczegółową wycenę wykonali specjaliści. W Roltes oferujemy taką opcję, dzięki czemu klienci zawsze mają pełną świadomość kosztów.

Żaluzje aluminiowe Rzeszów

Co ważne, działamy na rynku lokalnym, na terenie województwa podkarpackiego możesz liczyć więc na naszą pomoc w kwestii wyboru osłon okiennych. Na początku porozmawiamy z Tobą, na temat Twoich oczekiwań, a później przyjedziemy we wskazane miejsce, by dokonać pomiaru okien. Oczywiście, nasza współpraca nie zakończy się w momencie złożenia zamówienia – chętnie pomożemy w montażu żaluzji i odpowiemy na wszystkie pytania, związane z żaluzjami.

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !