Żaluzje drewniane Rzeszów

Żaluzje drewniane są uważane za jeden z najbardziej ekskluzywnych rodzajów osłon okiennych. Nie tylko potrafią stworzyć elegancki klimat we wnętrzach, ale też doskonale wpisują się we współczesny trend powrotu do natury. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem tego typu żaluzji, zapraszamy do poznania naszej oferty.

Zalety żaluzji drewnianych

Osłony okienne, wykonane z drewna cieszą się popularnością ze względu na niepodważalne walory estetyczne i dobre parametry techniczne. Przede wszystkim, są wytrzymałe, odporne na temperatury i łatwe w utrzymaniu czystości. Chronią też przed nadmiarem promieni słonecznych i pełnią funkcję izolatora – podczas upałów temperatura we wnętrzu staje się bardziej komfortowa. Oczywiście, do zalet należy zaliczyć też to, że występują w wielu wersjach kolorystycznych. W Roltes chętnie pomagamy w wyborze najbardziej dopasowanego wariantu i kompleksowo doradzamy w kwestii osłon okiennych.

Najwyższa jakość

Fachowa obsługa!

W ofercie:

 • żaluzje „Standard”
 • drewnopodobne
 • żaluzje „Venus”
 • żaluzje drewniane
Fachowa Obsługa

Sposób montażu:

 • żaluzje poziome nawierzchniowe, montowane na skrzydle okiennym umożliwiające płynną regulację przepływu światła jak i zatrzymanie żaluzji w każdej wysokości okna

 • żaluzje poziome międzyszybowe, montowane na skrzydle od wewnątrz w oknach posiadających dwie kwatery

Żaluzje drewniane – do jakich wnętrz są polecane?

Żaluzje drewniane mogą kojarzyć się wyłącznie z nowoczesnymi, minimalistycznymi wnętrzami, ale tak naprawdę ten model osłon okiennych jest bardzo uniwersalny. Sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, między innymi w:

 • biurze – żaluzje drewniane stosowane są nawet na dużych przeszkleniach. Naturalność i jasna barwa osłon okiennych dodają wnętrzom lekkości i elegancji, co sprzyja koncentracji i spotkaniom biznesowym,
 • kuchni – drewno jest w dużym stopniu odporne na temperaturę, więc żaluzje z tego materiału można z powodzeniem zastosować w kuchni czy jadalni. Z pewnością wizualnie ocieplą pomieszczenie i dodadzą wyjątkowego klimatu,
 • pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim, wiktoriańskim czy loftowym.

Żaluzje drewniane – cennik

Żaluzje drewniane są nieco droższą opcją niż np. aluminiowe osłony okienne, ale mimo to, warto w nie zainwestować. Odpowiednio dobrane będą służyć latami, a przy okazji ozdabiać wnętrze. By poznać szczegółową cenę, trzeba jednak wziąć pod uwagę kilka parametrów:

 • rozmiar okna,
 • rodzaj drewna, z których wykonane będą żaluzje,
 • sposób sterowania.

 

W Roltes wszystkie wyżej wymienione parametry analizujemy już podczas pierwszego spotkania z Klientem. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie określić, ile będą kosztować żaluzje drewniane.

Żaluzje drewniane Rzeszów

W Roltes postawiliśmy na lokalny rynek – działamy na terenie województwa podkarpackiego. Jeśli więc jesteś z Rzeszowa lub jego okolic, chętnie pomożemy Ci w dopasowaniu żaluzji drewnianych do Twoich wnętrz. Nie tylko dokonamy pomiarów okien, ale też doradzimy i przygotujemy szczegółową wycenę. Co więcej, przedstawimy Ci najpopularniejsze metody montażu i założymy osłony na Twoje okna. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o techniczne aspekty. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !