Rolety rzymskie Rzeszów

Rolety rzymskie to jedna z najbardziej eleganckich alternatyw dla tradycyjnych firan i zasłon okiennych. Dzięki nim wnętrza nabierają wyjątkowej atmosfery, a mieszkańcy mogą cieszyć się prywatnością i komfortem. Jeśli podoba Ci się taka koncepcja i rozważasz zastosowanie rolet rzymskich w swoim domu lub biurze, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Zamów wycenę!

W tym celu zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

Rolety rzymskie – estetyka połączona z funkcjonalnością

Najprościej wyjaśniając, rolety rzymskie to osłony okienne, wykonane z materiału. Gdy są całkowicie opuszczone, tkanina układa się w równomierny sposób, a po ich podniesieniu materiał układa się w poziome fałdy. Wszystko to sprawia, że rolety rzymskie są wybierane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez dekoratorów wnętrz, którzy chcą zaproponować swoim Klientom wyjątkowy design kuchni, salonu czy biura. Co ważne, osłony te występują w różnorodnych wzorach i kolorach. W Roltes chętnie pomagamy w wyborze nowoczesnych rolet rzymskich i indywidualnie dokonujemy pomiarów okien.

Rolety rzymskie z Roltes – jakie są ich zalety?

Wybór osłon okiennych – rolet rzymskich – niesie ze sobą wiele korzyści. Do najważniejszych zalet ich zastosowania można zaliczyć:

  • wyjątkowy design wnętrz – dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, wystrój okien może być w pełni zindywidualizowany,
  • możliwość wymiany materiału – wraz ze zmianą koncepcji na design wnętrz, bez problemu można wymienić tkaninę rolety rzymskiej. Dzięki temu, przy niskim nakładzie finansowym, można odświeżyć wygląd pomieszczeń,
  • ochrona prywatności – rolety z materiału doskonale chronią przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz, zapewniając przy tym pełen komfort,
  • bariera przed promieniami słonecznymi – rolety rzymskie znacznie lepiej niż tradycyjne zasłony chronią przed słońcem,
  • zróżnicowane możliwości montażu – można montować je do sufitu, ściany czy do ramy okna.

Nowoczesne rolety rzymskie do salonu, do kuchni i do biura!

Ze względu na swoją specyfikę rolety rzymskie pasują do różnego typu pomieszczeń – można je więc zaadaptować zarówno w mieszkaniu, jak i pomieszczeniu biurowym.

  • Rolety rzymskie do kuchni – tego typu osłony okienne doskonale będą komponować się z drewnianymi meblami i innymi naturalnymi elementami w kuchni. Dobrze dobrane mogą sprawić, że wnętrze będzie wydawało się bardziej przytulne i domowe. Dodatkowo, jeśli kuchnia jest mała, to zastosowanie rolet rzymskich będzie znacznie wygodniejsze od tradycyjnych zasłon.
  • Nowoczesne rolety rzymskie do salonu – na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. Rolety rzymskie do salonu to prosty sposób na stworzenie przytulnej atmosfery i zapewnienie sobie oraz swoim gościom prywatności, w szczególności, gdy salon znajduje się na parterze, a okna są duże.
  • Rolety do biura – warto mieć też świadomość, że rolety rzymskie będą też pasować do chłodnych i industrialnych wnętrz biurowych. Wybierając barwę granatową tych osłon można sprawić, że biuro będzie prezentowało się jeszcze bardziej profesjonalnie. Natomiast stawiając na ekspresyjną barwę – pobudzić kreatywność pracowników. Dobrym pomysłem będzie więc zamontowanie pomarańczowych rolet rzymskich w agencji marketingowej, a stonowanych w pokoju doradcy podatkowego.
Najwyższa jakość

Fachowa obsługa!

Tkanina rolet rzymskich jest składana i podczas unoszenia tworzy nakładające się na siebie marszczenia, które prezentują się bardzo elegancko.

Ten rodzaj przesłon jest bardzo chętnie wykorzystywany przez właścicieli domów, mieszkań oraz firm. Doskonale sprawdzają się zarówno w kuchni, jak i sypialni czy gabinecie.
Montaż rolet rzymskich – z nami to banalnie proste!

Jak już wspominaliśmy, jest kilka możliwości montażu osłon okiennych. W kwestiach technicznych możesz liczyć na naszą pomoc. W Roltes, na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość świadczonych usług i satysfakcję Klientów, więc zajmujemy się również montażem. A to oznacza, że wybierając rolety rzymskie, Rzeszów i osoby mieszkające w województwie podkarpackim mogą liczyć na nasz przyjazd i zamontowanie rolet rzymskich. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !