Żaluzje drewniane i aluminiowe Rzeszów

Jesteś zwolennikiem tradycyjnych i funkcjonalnych osłon okiennych? Możemy zaproponować Ci wysokiej jakości żaluzje – drewniane lub aluminiowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami.

Żaluzje dopasowane do Twoich preferencji

W Roltes zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klientów. Nie narzucamy jednego, uniwersalnego rozwiązania, lecz dopasowujemy je do Twoich oczekiwań wobec osłon okiennych. Podczas rozmowy, dobieramy najbardziej odpowiedni rodzaj żaluzji do Twojego wnętrza. W ofercie mamy trzy rodzaje żaluzji okiennych:

Poszczególne modele różnią się kolorystyką, parametrami technicznymi i ceną. Właśnie dlatego, warto z nami skonsultować kwestie wyboru żaluzji. Dojedziemy we wskazane miejsce w Rzeszowie lub w jego okolicach, dokonamy bezpłatnych pomiarów i przedstawimy możliwości aranżacji okien. Co ważne, wykonana na tym etapie wycena nie jest w żadnym stopniu zobowiązująca. Tym bardziej więc zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości.

Najwyższa jakość

Fachowa obsługa!

W ofercie:

  • żaluzje „Standard”
  • drewnopodobne
  • żaluzje „Venus”
  • żaluzje drewniane
Fachowa Obsługa

Sposób montażu:

  • żaluzje poziome nawierzchniowe, montowane na skrzydle okiennym umożliwiające płynną regulację przepływu światła jak i zatrzymanie żaluzji w każdej wysokości okna

  • żaluzje poziome międzyszybowe, montowane na skrzydle od wewnątrz w oknach posiadających dwie kwatery

Drewniane żaluzje wewnętrzne – nie tylko dla tradycjonalistów

Żaluzje wewnętrzne drewniane to opcja dla zwolenników industrialnych, ekologicznych czy rustykalnych stylizacji wnętrz. W zestawieniu z innymi drewnianymi elementami, osłony okienne z Roltes sprawią, że wnętrze będzie wyglądać jeszcze bardziej estetycznie i przytulnie. Aspekt wizualny nie jest jednak jedynym wyróżnikiem żaluzji, które oferujemy. Uwagę warto zwrócić też na ich funkcjonalność. Dobrze dobrane drewniane żaluzje wewnętrze chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i zapewniają ochronę prywatności. Jako specjaliści w branży, możemy więc doradzić w kwestiach technicznych i poinstruować, jak dbać o wybrany model osłon okiennych. Zawsze oceniamy sytuacje – w niektórych przypadkach, po wstępnej rozmowie, proponujemy klientom alternatywne i nieco mniej wymagające w kwestiach pielęgnacyjnych rozwiązanie – żaluzje aluminiowe.

Żaluzje aluminiowe – czy to opcja dla Ciebie?

Osobom, które nie są przekonane do drewnianych osłon okiennych, możemy zaproponować inne rozwiązanie – żaluzje aluminiowe. Są one nieco tańszą opcją, a do ich cech charakterystycznych można zaliczyć:

  • łatwość w pielęgnacji – wewnętrzne żaluzje aluminiowe to jedna z najłatwiejszych i najbardziej praktycznych osłon okiennych. Do utrzymania ich w czystości nie potrzeba nawet specjalnych środków konserwujących – ewentualne zabrudzenia szybko można usunąć używając jedynie wilgotnej ściereczki, 
  • odporność na wilgoć – dzięki temu można śmiało zlecić nam montaż żaluzji aluminiowych w pomieszczeniach narażonych na ten czynnik np. łazience czy w kuchni,
  • niższa cena niż w przypadku drewnianych żaluzji.

Aluminiowe żaluzje wewnętrzne sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych – jesteśmy więc otwarci na współpracę z Klientami indywidualnymi i biznesowymi. W obu przypadkach maksymalnie się angażujemy, proponujemy szeroką gamę kolorystyczną aluminiowych żaluzji i chętnie odpowiadamy na zapytania, związane z osłonami okien. By z nami się skontaktować wystarczy zadzwonić lub wysłać formularz kontaktowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Żaluzje Rzeszów – dla naszych Klientów montaż jest bezpłatny  

Jesteśmy świadomi, że dla wielu osób, montaż żaluzji jest jedną z najbardziej problematycznych kwestii. Tym bardziej, że nie wszyscy mają doświadczenie w takich pracach – nie wiedzą więc jak to w praktyce zrobić. Na szczęście, wybierając współpracę z nami, nie trzeba martwić się o ten aspekt. W Roltes dbamy bowiem o jak najwyższy komfort Klientów i oferujemy bezpłatny montaż żaluzji drewnianych lub aluminiowych na terenie całego województwa podkarpackiego. Dzięki temu, my mamy pewność, że zlecenie, które przyjęliśmy, zostało zrealizowane z jak największą starannością. Natomiast Klienci nie muszą martwić się o techniczne aspekty – wynajmować zewnętrznej firmy do montażu żaluzji czy samodzielnie zagłębiać się w tę tematykę. Zapraszamy do współpracy z nami! 

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !