Żaluzje drewnopodobne Rzeszów

Podobają Ci się osłony okienne w stylu eko, ale masz ograniczony budżet? W Roltes możemy zaproponować Ci alternatywę dla naturalnego drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na żaluzje drewnopodobne.

Kilka słów o żaluzjach drewnopodobnych

Najprościej wyjaśniając, żaluzje drewnopodobne są imitacją osłon okiennych i wykonane są z aluminium. Wszystko dzięki okleinie z folii PCV, która najczęściej jest strukturalnie formowana. W praktyce oznacza to, że upodabnia się do drewna kolorem, wzorem i niewielkimi nierównościami. Jeśli więc zdecydujesz się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność, że żaluzje będą wyglądać bardzo naturalnie i że będą pasować do Twojego wnętrza.

Najwyższa jakość

Fachowa obsługa!

W ofercie:

 • żaluzje „Standard”
 • drewnopodobne
 • żaluzje „Venus”
 • żaluzje drewniane
Fachowa Obsługa

Sposób montażu:

 • żaluzje poziome nawierzchniowe, montowane na skrzydle okiennym umożliwiające płynną regulację przepływu światła jak i zatrzymanie żaluzji w każdej wysokości okna

 • żaluzje poziome międzyszybowe, montowane na skrzydle od wewnątrz w oknach posiadających dwie kwatery

Zalety drewnopodobnych osłon okiennych

Warto zaznaczyć, że żaluzje drewnopodobne charakteryzują się nieco innymi właściwościami niż osłony z naturalnych materiałów. Jakimi konkretnie? Przede wszystkim:

 • są odporne na procesy korozyjne, dzięki czemu można je zamontować nawet w wilgotnych pomieszczeniach jak np. łazienka,
 • cena żaluzji drewnopodobnych jest niższa niż w przypadku żaluzji drewnianych,
 • utrzymanie osłon okiennych w czystości nie powinno sprawiać żadnych problemów,
 • osłony wyglądają estetycznie i za ich pomocą można wizualnie rozjaśnić lub powiększyć wnętrze,
 • wykazują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – oczywiście, pod warunkiem, że ich wykończenie zostało wykonane z dobrej jakości folii.

Żaluzje drewnopodobne na wymiar

By żaluzje drewnopodobne idealnie pasowały do wnętrz, warto zdecydować się na zamówienie ich na wymiar. Tym bardziej, że zakup osłon okiennych wprost ze sklepowej półki niesie ze sobą spore ryzyko niedopasowania pod względem rozmiaru czy koloru. W Roltes podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego Klienta – na początku rozmawiamy o estetyczno-praktycznych preferencjach, a później proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Dodatkowo dojeżdżamy do klientów z Rzeszowa i innych miejscowości województwa podkarpackiego, by wykonać dokładne pomiary. Dzięki temu, można mieć pewność, że żaluzje drewnopodobne będą dobrze dopasowane.

 

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą na żaluzje drewnopodobne i chciałbyś poznać szczegółową wycenę – zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że uzupełnisz formularz dostępny na naszej stronie, a jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego!

Pomiar, wycena i montaż GRATIS !