Żaluzje fasadowe Rzeszów

Zewnętrzne żaluzje fasadowe to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Jeśli Ty również rozważasz taką opcję, zapraszamy do poznania oferty naszej firmy. Od wielu lat doradzamy Klientom w wyborze odpowiednich osłon okiennych, dokonujemy bezpłatnych pomiarów na terenie województwa podkarpackiego i oferujemy profesjonalny montaż żaluzji.

Kilka słów o żaluzjach fasadowych

Osłony okienne, montowane na zewnątrz budynku to opcja dedykowana zarówno właścicielom nowoczesnych domów czy biurowców, jak i posiadaczom nieco starszych budynków. Żaluzje fasadowe sprawdzą się bowiem wszędzie tam, gdzie występują duże przeszklenia lub szklane fasady. Osłony zewnętrzne doskonale się z nimi komponują a dodatkowo zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi, co pozwala na zoptymalizowanie temperatury we wnętrzach i obniżenie rachunków za energię. Oczywiście nie są to jedyne zalety żaluzji fasadowych.

Dlaczego warto zdecydować się na żaluzje fasadowe z Roltes?

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od wielu lat, a to oznacza, że doskonale zdajemy sobie sprawę, na czym najbardziej zależy Klientom. W ofercie mamy wysokiej jakości osłony okienne, w tym również żaluzje fasadowe. Do cech charakterystycznych tych produktów można zaliczyć przede wszystkim:

  • trwałość – żaluzje fasadowe, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wykazują dużą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i spełniają swoją rolę przez wiele lat,
  • lekką konstrukcję – wbrew pozorom żaluzje zewnętrzne nie są ciężkie, a jednak wyróżniają się trwałością,
  • ochronę prywatności – minusem posiadania dużych przeszkleń w domu lub biurze jest to, że w niektórych sytuacjach nie ma poczucia prywatności. Na szczęście, żaluzje fasadowe doskonale rozwiązują ten problem. W dowolnym momencie można je zasłonić. To szczególnie istotne, gdy planowana jest dłuższa nieobecność,
  • izolację akustyczną – żaluzje fasadowe stanowią też barierę ochronną przed hałasem zewnętrznym. Oczywiście, nie wyciszają całkowicie dźwięków, sprawiają jednak, że te nie są aż tak bardzo uciążliwe,
  • estetykę wykonania – żaluzje fasadowe, które oferujemy nie mają wad ukrytych, są starannie wykonane i dobrze prezentują się zarówno w przypadku budynków nowoczesnych, jak i tych budowanych w klasycznym stylu. Dodatkowo, zawsze staramy się doradzić Klientom w kwestii doboru koloru żaluzji zewnętrznych.

 

Żaluzje fasadowe Rzeszów – co jest ważne przed ich zakupem?

Jak już wspominaliśmy, decyzja o zakupie żaluzji fasadowych to odpowiedzialne zadanie – zazwyczaj przesłony okienne montowane są z myślą o długim czasie użytkowania. W związku z tym, przed dokonaniem transakcji, warto skorzystać z porady specjalisty. W Roltes taką możliwość oferujemy zupełnie za darmo. Nasz pracownik może dojechać we wskazane miejsce w Rzeszowie lub do innej miejscowości na terenie województwa podkarpackiego. Wszystko po to, by dokładnie omówić techniczne parametry żaluzji fasadowych, jak na przykład: profile lameli, właściwości materiału, z którego żaluzje są wykonane czy dodatkowe zabezpieczenia osłon okiennych. Każdy Klient może skorzystać z opcji dokonania pomiarów przez specjalistę. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i jesteśmy w stanie zmierzyć wszystkie przeszklenia w budynku. W stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie opracować wycenę i przejść do konkretnych zadań.

Montaż żaluzji fasadowych? Dla nas to nie problem!

Założenie żaluzji fasadowych to ogromne wyzwanie. Tym bardziej, że tego typu osłony okienne montowane są zazwyczaj na dużych i nowoczesnych przeszkleniach. Zatem, nawet mały błąd mógłby w tym przypadku sporo kosztować. W kwestii żaluzji fasadowych Rzeszów, jesteśmy ekspertami – do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Od A do Z przeprowadzamy Klienta przez cały proces, począwszy od wyboru osłon, a skończywszy na ich montażu w oknach. Dzięki temu my mamy pewność, że całość prac została poprawnie wykonana, natomiast Klienci mają ogromny komfort i spokój, bo nie muszą martwić się o żadne dodatkowe kwestie. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Najwyższa jakość

W ofercie:

  • żaluzje podtynkowe
  • żaluzje samonośne
  • żaluzje adaptacyjne
  • żaluzje fasadowe