Roletki w zabudowie

Postaw na rolety w kasecie, jeśli poszukujesz nowoczesnej osłony okiennej do domu lub biura. Zobacz, co możemy Ci zaproponować!

Czym są rolety w kasecie?

Rolety w kasecie to nowoczesne rozwiązanie wyposażone w boczne prowadnice, dzięki którym materiał cały czas przylega do okna. System ten sprawia, że roleta zawsze rozwija i zwija się równo. Tkanina nie porusza się pod wpływem wiatru, a jej brzegi nie strzępią się, ponieważ są zabezpieczone. Ten rodzaj produktu jest zatem gwarancją funkcjonalności połączonej z estetyką dopasowaną do każdego rodzaju pomieszczenia. W Roltes oferujemy bowiem rolety w kasecie z możliwością dostosowania wyglądu tkaniny (spośród wielu dostępnych w katalogu opcji).

Rolety wewnętrzne w kasecie – dlaczego warto je zastosować?

Stworzenie komfortowych warunków do pracy lub odpoczynku jest niezwykle ważne. Co zatem w sytuacji, gdy odczuwamy dyskomfort związany z nadmierną ilością wpadającego do wnętrza światła słonecznego? Tradycyjne rozwiązania, takie jak firany czy zasłony niekoniecznie pomogą w pełni wyeliminować ten problem. Lepszym wyborem będą rolety wewnętrzne w kasecie. Pozwalają one dostosować naturalne oświetlenie do własnych potrzeb, zwiększając komfort przebywania w pomieszczeniu i chroniąc naszą prywatność. Poza tym, w lecie na skutek rozproszenia światła wpływają na panującą w środku temperaturę, sprawiając, że wnętrze nie nagrzewa się tak szybko. W zimie pełnią natomiast funkcję dodatkowej izolacji termicznej. Rolety w kasecie są więc dobrą opcją zarówno do domu, jak i biura.

Najwyższa jakość

W ofercie:

  • roletki wolnowiszące, montowane w systemie bezkolizyjnym bądź do listwy przyszybowej
  • roletki wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym, montowane do skrzydła okna, posiadają system żyłek pozwalających na stałe przyleganie materiału do listwy przyszybowej
  • roletki w pełnej zabudowie, montowane do listwy przyszybowej, posiadają kasetkę aluminiową wraz z prowadnicami umożliwiającymi pełne zaciemnienie pomieszczenia
  • roletki do okien dachowych, w systemie wolnowiszącym z mechanizmem sprężynowym lub w pełnej zabudowie
  • roletki w pełnej zabudowie Dzień i Noc

Poza funkcjonalnością, zależy Ci na tym, aby rolety wewnętrzne w kasecie dobrze komponowały się z wystrojem danego pomieszczenia?

W Roltes znajdziesz więc coś dla siebie! Posiadamy produkty idealne do salonów, kuchni, sypialni, łazienek i nie tylko. Oferujemy rolety w kasecie wyposażone w wytrzymałą tkaninę o różnorodnej stylistyce, dlatego bez problemu znajdziesz model pasujący do każdego typu aranżacji. Wybierać można spośród rozmaitych wzorów i kolorów. Dostępne są u nas zarówno jasne odcienie szarości, beżu czy błękitu, jak i bardziej wyraziste barwy, takie jak limonkowa zieleń, fiolet czy bordo.

Rolety w kasecie – cena

Cena za rolety w kasecie z prowadnicami zależy od rodzaju osłon, liczby zamówionych produktów i przede wszystkich ich wymiarów. Dlatego też koszty zawsze ustalane są indywidualnie dopiero po zapoznaniu się z potrzebami Klienta. Co ważne, w Roltes do wyceny wliczane są wyłącznie koszty związane z produkcją rolet – pomiar oraz montaż gratis!

Rolety zewnętrzne w kasecie – co oferujemy w Roltes?

Stawiając na produkty Roltes, otrzymujesz fachową obsługę, doradztwo i pełne wsparcie w trakcie każdego etapu. Na samym początku przedstawimy dostępne propozycje i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Zajmiemy się także dokonaniem wszystkich pomiarów i przygotujemy spersonalizowany produkt na wymiar. Dodatkowo, ramach współpracy z naszą firmą zapewnimy również profesjonalny montaż rolet w kasecie na terenie Rzeszowa lub okolic. Zależy nam bowiem na tym, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z końcowego efektu. Jeśli oczekujesz tego samego, zachęcamy do skontaktowania się z nami już teraz!