Moskitiera Rzeszów

Moskitiery

Spanie latem przy otwartym oknem jest udogodnieniem, z którego korzysta wiele osób. Niestety wiąże się to z wpuszczaniem do pomieszczeń dużej ilości niepożądanych owadów takich, jak ćmy, muchy czy komary. Aby się przed nimi chronić, a jednocześnie czerpać przyjemność z chłodnego wieczorami powietrza, warto zamontować na oknach moskitiery uniwersalne. 

Moskitiery to zasłony z siatek posiadających mikroskopijne oczka. Montuje się je po zewnętrznej stronie ramy okiennej lub drzwiowej. Wykonuje się je ze zróżnicowanych materiałów, np. bambusa, bawełny, nylonu czy poliestru. Popularnym materiałem do ich produkcji jest także włókno szklane, które posiada bardzo dobre parametry techniczne. Jest lekkie, a jednocześnie montaż przebiega bez większych problemów.  

Im drobniejsze oczka będzie posiadała moskitiera, tym zapewnisz sobie większą ochronę przed mikroowadami. Właśnie dlatego siatka posiada dodatkową warstwę PVC, która podwyższa odporność moskitiery na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.  

Moskitiery – zaletyktóre przesądzają o tym, że warto je mieć w swoim domu 

  • Zabezpieczenie przed owadami – podstawowym powodem instalacji moskitier w oknach jest chęć ochrony domu przed inwazją komarów, much i innych insektów. Możesz spokojnie otworzyć okna i drzwi do domu, a nie będzie się to wiązało z ich przedostaniem się do wnętrza. 
  • Zdrowy sen – dostęp do świeżego powietrza jest niezbędny, jeżeli chcesz się wyspać i wstać wypoczęty. Wiosną i latem, a nawet wczesną jesienią wiele osób korzysta z dobrodziejstwa jakim jest sen przy otwartym oknie. Z moskitierą będzie to możliwe bez przedostawania się owadów. 
  • Pozytywny wpływ na zdrowie – jak to możliwe, że moskitiera zewnętrzna dba o nasze zdrowie? Korzystając z niej, nie musisz wprowadzać do pomieszczeń repelentów, czyli środków odstraszających owady. Tym samym nie niszczysz swojego zdrowia, włosów, a kondycja skóry nie ulega pogorszeniu. Jednocześnie nie emitujesz do środowiska szkodliwych substancji, które bardzo często wydzielają się z repelentów. 
  • Inwestycja na lata – kupując dobrej jakości moskitierę, skorzystasz z nich przez lata. Trzeba decydować się na konstrukcje odporne na negatywny wpływ czynników atmosferycznych oraz wykonywane z mocnych materiałów. 

Moskitiery jako funkcjonalne rozwiązanie przez cały rok 

Z moskitier warto korzystać nie tylko wiosną i latem, ale także zimą. Dzięki temu, że pozostawisz je zamontowane na oknie przez cały rok, nigdy nie zdarzy się sytuacja, że do pomieszczenia wpadnie nieproszony owad. Rozwiązanie to w znaczący sposób poprawia komfort funkcjonowania w domu. W końcu nie ma nic gorszego niż bzyczące nad uchem w nocy komary czy siadające na ścianach muchy.  

Moskitiery idealne do wszystkich pomieszczeń w domu 

Na drzwi balkonowe, okna standardowe i niestandardowe bez żadnych problemów możesz zamontować moskitiery. Zagwarantujesz sobie możliwość ich bezproblemowego otwierania, bez ryzyka, że w pomieszczeniu będzie inwazja owadów. Prosty montaż i demontaż powodują, że bez żadnych problemów zastosujesz je wszędzie tam, gdzie są faktycznie potrzebne.